Забыли пароль? Регистрация Войти Все объявления Добавить объявление Оформить подписку Блокнот RSS
Все застройщики
Интересные предложения

 
   Поиск объявлений
Я хочу:
Тип:
от: до: Площадь:
от: до: Цена:
Область:
 
  Статьи  
Новости
Новости   →  Для будівництва стадіону Львову потрібен інвестор, який встигатиме виконати завдання
 
Размер шрифта:   Decrease font Enlarge font       Версия для печати print
4 Декабря, 2007

«Переможе той, хто забезпечить високу якість виконання завдання. Це обов’язково буде компанія з досвідом будівництва як мінімум двох стадіонів, бо ми не хочемо мати таких проблем, з якими уже стикаються деякі українські міста. Інвестор повинен представити конкурсній комісії гарантії на суму не менше як в 100 мільйонів євро, а також дотримуватись часових рамок, які ми встановили, так, щоб 1 червня 2008 року був готовий проект», – про це під час брифінгу у львівській Ратуші заявив секретар конкурсної комісії з визначення інвестора, який будуватиме у Львові новий стадіон, директор департаменту «Євро-2012» Олег Засадний.

Як розповів Олег Засадний, фірми, які зверталися до Львівської міської ради з пропозицією будівництва стадіону, мають необхідний досвід. «І іспанська, і швейцарська фірми будували стадіони в Португалії та Німеччині», – відзначив Засадний.

  Окрім них, після інвестиційного форуму до Львівської міської ради з власними пропозиціями зверталися ще три фірми з Німеччини, Сполучених Штатів Америки і Чехії.

Версия для печати print       Добавить комментарий print

  Новый комментарий:
:
:
:
  В тему:   Разделы этажа:   Ещё новости на нашем этаже:  
 
Not found
Контакты   Rambler's Top100 bigmir)net TOP 100